6 czerwca 2022 r. minął rok od otwarcia lokalu Malaga bistro cafe w Sędziszowie Małopolskim. W gronie najbliższych przyjaciół oraz naszych drogich gości świętowaliśmy uroczyście i smacznie. Ten rok był wyjątkowy dla nas wszystkich. Początki, jak wszędzie, nie były łatwe, a tym bardziej, gdy postawiliśmy sobie tak wysoko poprzeczkę.
Mamy nadzieję, że poprzez zmiany zachodzące w obszarze naszej działalności, jesteśmy w miejscu gdzie, śmiało możemy patrzeć ku przyszłości i dalszemu rozwojowi Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego.
Czujemy wdzięczność, że nie zapomnieliście nigdy o celebrowaniu na słodko ważnych chwil w Waszym życiu, a gdy mieliście ochotę na obiad, jak u mamy, to zawsze wiedzieliście, gdzie nas szukać i przekazywaliście dalej pyszne informacje na nasz temat.

Korzystając z okazji, pragniemy przypomnieć Malaga bistro cafe w Sędziszowie Małopolskim to miejsce, któremu przyświeca wielka i piękna misja. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na budowę Domu Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego. Pamięć o Profesorze wciąż żyje i ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby nigdy nie przeminęła.
Dziękujemy za serdeczność i okazane wsparcie w najważniejszej dla nas misji – budowie Domu Miłosierdzia. Bez Waszych dobrych słów, wiary, nadziei i miłości nie byłoby nas – to nasz wspólny sukces, obecnych i byłych pracowników, naszych dostawców, partnerów biznesowych.

Prezes Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego
Barbra Siorek

Skip to content