Informujemy, że od dnia 23.11.2022 r. Fundacja Miłosierdzie jest właścicielem ziemi w Małej, miejscowości położonej w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Ropczyce. Ziemia została nabyta dzięki życzliwości Burmistrza Miasta i Członków Rady Miejskiej w Ropczycach. To tutaj w przyszłości, wg planów, powstanie Dom dla Seniorów i najbardziej potrzebujących chorych osób.

Niebawem poinformujemy o dalszych szczegółach.

Misja Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego jest coraz bliżej spełnienia swojego celu i największego marzenia.

W każdym momencie możesz dołożyć swoja cegiełkę lub pomagać przez cały rok, wpłacając dowolne datki na konto fundacji:

nr konta bankowego: 96 1020 4391 0000 6602 0185 0437

Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę Domu Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.