Włączyliśmy się w tę akcję z wielkim sercem. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują
Projekt to zimowa akcja polegająca na wsparciu tych najbardziej potrzebujących, którzy narażeni są na utratę zdrowia lub nawet życia. „Chętnie włączamy się w różnego rodzaju projekty, które niosą pomoc, dlatego też bez chwili zastanowienia podjęliśmy działania w kontekście współpracy przy okazji akcji ciepły posiłek. ” – mówi Barbara Siorek, Prezes Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego. Okaż swoje serce, pomóż!

Możesz pomagać przez cały rok wpłacając dowolne datki na konto naszej fundacji:

nr konta bankowego: 96 1020 4391 0000 6602 0185 0437.

Pieniądze zostaną przeznaczone na cele fundacji i przekazane dla najbardziej potrzebujących seniorów oraz osób starszych w trudnej sytuacji życiowej.