Ogłoszenie wyników konkursu Znak Jakości Ekonomii Społecznej 2023

Tegoroczna 6. już edycja konkursu „Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej” 2023 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Certyfikat „Znaku Jakości” powędrował do 168 podmiotów,w tym również do Fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego o czym radośnie zawiadamiamy .

Konkurs o przyznanie certyfikatu Znak Jakości Ekonomii Społecznej 2023 ma na celu wyróżnienie podmiotów przyczyniających się do rozwoju społecznego i gospodarczego środowisk lokalnych. Podmioty te z sukcesem angażują się w realizację misji społecznej, jednocześnie prowadząc działalność ekonomiczną. Przyznane certyfikaty przyczynią się do budowy marki konkretnych podmiotów oraz całego sektora ekonomii społecznej.

Z radością informujemy, że Fundacja Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego otrzymała znak jakości kategoria: Najlepszy Pracodawca. Świadczenia wsparcia dla drugiego człowieka to nasza misja, a cel budowa Domu Miłosierdzia im. Jerzego Lewickiego.