Za nami 5 edycji Kiermaszów Książek zorganizowanych przez Fundację Miłosierdzie w intencji Budowy Domu Miłosierdzia. Dotychczas odwiedziliśmy parafie w Ropczycach, Sędziszowie Młp., Malawie, Skołyszynie i Strażowie. Dziękujemy za Waszą obecność. Ku naszej wielkiej radości, kiermaszecieszyly się ogromnym zainteresowaniem. Od godzin porannych do późnych wieczornych mieszkańcy odwiedzonych przez nas miejscowości, młodsi i starsi, mieli okazję dowiedzieć się o misji fundacji Miłosierdzie im. Jerzego Lewickiego. Dodatkowo była to unikalna okazja, aby dołożyć swoją cegiełkę na budowę Domu Miłosierdzia oraz nabyć Podkarpackie Ciasteczka, a także wartościowe pozycje książkowe nt. fundamentalnych wartości wiary, nadziei i miłości, tak istotnych dla każdego człowieka. Ceny książek oraz ciasteczek były symboliczne, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę Domu Miłosierdzia.

Dziękujemy Wszystkim za obecność! Ufamy, że książki przydadzą się na długie jesienne i zimowe wieczory. Dziękujemy za okazane serce, słowa otuchy i niesamowite wsparcie. Razem możemy więcej! W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem naszymi kiermaszami książek. Już wkrótce odbędą się kolejne edycje tych inicjatyw społecznych, o czym poinformujemy na naszych stronach i w mediach społecznościowych.